Dziś Dzień Darmowej Dostawy!

  • Darmowa dostawa

Z okazji Bożego Narodzenia, tradycyjnie dajemy sobie nawzajem prezenty. Zwyczaj ten przynosi wiele radości, ale też często bywa kłopotliwy dla portfela. Z myślą o tych wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić w te święta, kolejny rok z rzędu organizowany jest Dzień Darmowej Dostawy.

 

Na czym polega Dzień Darmowej Dostawy?

 

29 listopada – zapisz sobie tę datę w kalendarzu! Właśnie dzisiaj przypada wyjątkowy Dzień Darmowej Dostawy. To jedyny taki dzień w roku, kiedy zamawiając towary przez internet, nie trzeba płacić za koszty ich wysyłki ─ i to bez względu na to, na jaką sumę robisz zakupy. Nie ma też znaczenia, który sposób dostawy wybierzesz, ani czy zapłacisz od razu czy dopiero przy odbiorze. Oczywiście, oferta nie dotyczy każdego dowolnego sklepu internetowego, a wyłącznie tych, które biorą udział w akcji. Na szczęście jest ich ponad 2 tys. i są to sklepy specjalizujące się w sprzedaży produktów różnego rodzaju, takich jak odzież, artykuły elektroniczne, książki, sprzęt AGD i wiele innych. Mając tak szeroki wybór, na pewno z łatwością znajdziesz dla swoich bliskich coś, co im się spodoba, a jednocześnie nie wydasz zbyt wiele.

 

Jak kupować z głową?

 

To, że nie trzeba dodatkowo płacić za dostawę, znacznie zmniejsza opłaty za prezenty, ale nie oznacza jeszcze, że można kupować produkty bez zastanowienia. Żeby zakupy były jak najbardziej udane, należy się do nich wcześniej przygotować. Możesz zacząć od sprawdzenia ofert wybranych sklepów, które wydają Ci się obiecujące, ale wtedy ryzykujesz, że wybierzesz produkty, które mają dobrą cenę, ale zupełnie nie pasują do obdarowywanej osoby. Lepiej najpierw wypisać sobie listę osób, którym chcesz sprawić radość swoim prezentem i obok każdej z nich, dopisać jakie ma pasje, zainteresowania oraz potrzeby. Część z nich ma też pewnie jakieś konkretne życzenia co do prezentu – Dzień Darmowej Dostawy może być okazją, by spełnić kilka mikołajkowych próśb, szczególnie tych, z nieco wyższej półki cenowej. Bez względu na to, czy zamierzasz zaopatrzyć się w rzeczy dla siebie, rodziny, czy przyjaciół, pamiętaj by nie kupować niczego pod wpływem chwili. Przemyślane zakupy to większa szansa na korzystną inwestycję.

DDD i nie tylko

 

Każdy, kto chce robić zakupy w okazjonalnych cenach, powinien mieć gotową listę artykułów już pod koniec listopada. Poza Dniem Darmowej Dostawy, organizowany był też Black Friday, czyli dzień, kiedy wiele sklepów oferuje obniżki na swój asortyment. Kolejno przypada Cyber Monday – wtedy wyprzedaże dotyczą tylko zakupów robionych przez internet. W Polsce, zakupy online z roku na rok, zdobywają coraz więcej zwolenników. Produkty oferowane w sklepach internetowych często mają niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych, ale to właśnie koszty dostawy powodują, że nie zawsze opłaca się robić zakupy online. Akcja DDD skutecznie rozwiązuje ten problem i pozwala sporo zaoszczędzić.

 

Dzień Darmowej Dostawy jest doskonałą okazją do zrobienia świątecznych zakupów, przede wszystkim ze względu na wyjątkowo korzystne warunki oferowane przez sklepy internetowe. W akcji DDD biorą udział wyłącznie sprawdzone sklepy, zweryfikowane przez organizatora – dzięki temu, konsumenci mogą mieć pewność, że firma, z której usług korzystają, jest godna zaufania. Warto skorzystać z tej unikalnej możliwości i już pod koniec listopada rozpocząć kompletowanie upominków na święta. Dzięki temu, prezenty będą tańsze, a sprawią obdarowywanym równie dużo radości!

 

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj