Dobre bo polskie!

  • Dobre bo polskie!

Najlepsze polskie marki modowe

Wiele osób marzy o tym, by zakupy ubraniowe robić w prosty i bezbolesny sposób – wielogodzinne marszruty po zatłoczonych galeriach handlowych nie wpływają pozytywnie na decyzje zakupowe. Dla wymagających powstały specjalne platformy multibrandowe, które skupiają wiele prestiżowych marek odzieżowych w jednym miejscu. Właśnie tak działa sklep internetowy balladine.com – w swoim asortymencie posiada wyłącznie najlepsze polskie marki modowe.

Dlaczego kobiety sięgają po zagraniczne marki?

Wielu kobietom wydaje się, że jeśli chcemy mieć w szafie wysokiej jakości markowe ciuchy, musimy polować na wyjątkowe okazje w sklepach Zary, Diora, Massimo Dutti czy Pull and Bear. Dlaczego panie dużo chętniej sięgają po wyroby tych marek niż naszych rodzimych producentów? Przede wszystkim naszą wyobraźnie rozbudzają kolorowe i nowoczesne kampanie marketingowe, które tworzą presję posiadania w swojej garderobie właśnie takich wyrobów. Najczęściej za dobrą kampanią promocyjną rzeczywiście stoi doskonała jakość – pomysłowe projekty, które pozwalają łączyć codzienność z wieczorową elegancją, dzięki czemu jedyna spódnica wpisze się doskonale w dress code obowiązujący w pracy i w czasie uroczystości rodzinnej. Ponadto materiały, z których powstają takie ubrania, są zazwyczaj starannie dobierane i odznaczają się wysoką jakością – za tym idzie również konieczność specjalnego traktowania takich ubrań. Nic jednak nie zastąpi przyjemności pokazania się w garderobie pochodzącej od zagranicznych projektantów i opatrzonych metką popularnego domu mody.

Polskie marki równie dobre jak zagraniczne

Wiele pań nie wie o tym, że doskonale uszyte, nowoczesne i wykonane z wysokiej jakości materiałów ubrania to domena polskich marek odzieżowych. Jakich na przykład? Click, De Facto, Duet Woman, Kumi, L’ame de Femme, Patrizia Aryton, Potis & Verso, Sobora, SU czy Vito Vergelis, a także wielu innych. Jak zatem widać – jest w czym wybierać. Każda z wymienionych marek odzieżowych wyróżnia się niepowtarzalnymi projektami odzieżowymi, galanteryjnymi, a także ciekawymi propozycjami akcesoriów i dodatków. Większość z tych sklepów posiada sklepy stacjonarne w polskich miastach, ale wszystkie udostępniają swoje kolekcje w sklepach internetowych lub outletach, więc są dostępne niemal „od ręki”.

Co w ofercie?

Oferta polskich marek odzieżowych jest naprawdę imponująca – można tu znaleźć idealnie skrojone ubrania do pracy, wielkie uroczystości, a także ubrania typu casual. Do tego można dobrać wygodne i solidne buty, eleganckie torebki dzienne i wizytowe, a także akcesoria typu okulary, chustki, portfele, paski.
Za polskimi markami odzieżowymi przemawia również czas realizacji zlecenia – choć zagraniczne marki posiadają w Polsce swoje sklepy, to jednak czasami może przytrafić się problem z dostawą towaru z zagranicy. Gdy decydujemy się na skorzystanie ze sklepu polskiej marki, czas dostawy drastycznie spada.

Polskie marki warte swojej ceny

Rodzime projekty odzieżowe są znacznie tańsze, ale nie to nie oznacza, że wykonywane są z mniejszą starannością. Wprost przeciwnie! Mniejszy zasięg sprzedaży projektów odzieżowych sprawia, że każda część garderoby jest dopieszczona, a użytkowniczki mają wrażenie, że spodnie, bluzka lub płaszcz, które mają na sobie, zostały uszyte właśnie z myślą o nich.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj