Cashback – wszystko, co musisz wiedzieć

  • Cashback – wszystko, co musisz wiedzieć

W sklepach internetowych coraz częściej można natknąć się na usługę cashback. Co to jest cashback? Jak działa ta usługa i czy jest ona opłacalna? Czy naprawdę jest możliwe zarabianie małych kwot pieniędzy poprzez codzienne zakupy przez internet? Warto dowiedzieć się o tego typu rozwiązaniu, które występuje na trzech różnych poziomach. Trzeba też wspomnieć, że usługa cashback jest możliwa tylko u części partnerów, dlatego za każdym razem należy dokładnie przeczytać warunki promocji. Jeżeli jednak dany sklep oferuje taką opcję, to zachęcamy do skorzystania ze zwrotu za zakupy – ta usługa jest także dostępna w ofercie naszego serwisu internetowego Zrabatowani.

Cashback – co to jest?

Z pewnością natknęliście się w naszej ofercie na zwrot cashback, który oferuje większość sklepów internetowych. Jest to interesująca forma wypłat i zwrotów z Europy Zachodniej – dosyć powszechna w tamtejszym systemie bankowym. W dosłownym tłumaczeniu z języka angielskiego „cashback” oznacza zwrot pieniędzy i dotyczy każdego posiadacza karty bankowej. Tak jak za pośrednictwem bankomatu, możecie wypłacić gotówkę w kasie sklepowej – obecnie w naszym kraju taką opcję uruchomiło kilka dużych sieci handlowych i warto sprawdzić, czy przy kasie nie ma stosowanych oznaczeń z usługą cashback. Tutaj trzeba zaznaczyć, że cashback to jeszcze dwie inne możliwości związane ze zwrotem pieniędzy za robienie zakupów.

Jak działa cashback na drugim poziomie? Usługa ta wiąże się też z bezpośrednim zwrotem pieniędzy za zakupy na konto. W zależności od banku, w którym założyliście konto, proponowany jest zwrot części kwoty za każdą czynność bankową. Tutaj należy zaznaczyć, że jeszcze nie wszystkie banki działające w Polsce oferują tego typu usługę oraz trzeba się dokładnie wczytać w regulamin każdego z bankowych cashbacków. Różnice mogą się pojawić nie tylko w procentach, ale również w rodzajach czynności, za które należy się określony procentowy zwrot na konto. I tu warto przejść do trzeciego typu zwrotu za zakupy, z którym powiązany jest nasz serwis internetowy Zrabatowani.

Usługa cashbackjak to działa na stronie Zrabatowani? Polega ona na zwrocie gotówki za czynność zakupową. W przypadku naszego systemu nie jest usługą bankową. Aktywując cashback za pomocą wtyczki internetowej, możecie skorzystać z procentowego zwrotu pieniędzy za każde zakupy internetowe. Należy tylko pamiętać, że zakupy powinny być wykonywane u naszych partnerów, którzy oferują w serwisie Zrabatowani określone promocje oraz kody rabatowe. Listę sklepów znajdziecie w odpowiedniej zakładce i tam też przeczytacie o warunkach zwrotu gotówki na konto w przypadku konkretnego sklepu internetowego. Cashback to coraz popularniejsza usługa rabatowa, z której chętnie korzystają nasi klienci. Warto zastanowić się nad jej aktywacją, ponieważ związane są z nią duże profity.

Cashback – zwrot za zakupy w Zrabatowani

Cashback to rabat w bardzo atrakcyjnej formie, dlatego warto dowiedzieć się o innych zaletach tej usługi, która w serwisie Zrabatowani cały czas rozszerza się o kolejne sklepy internetowe. Zrabatowani jako platforma rabatowa generuje kody promocyjne, które powstają we współpracy z naszymi partnerami handlowymi – ze sklepami spożywczymi, obuwniczymi i odzieżowymi, z usługodawcami telekomunikacyjnymi oraz z wieloma innymi dobrze znanymi firmami działającymi w naszym kraju. Cashback to kolejna opłacalna forma rabatowa, która powinna być aktywowana za pomocą specjalnej wtyczki zainstalowanej w przeglądarce internetowej. Dzięki temu przy każdych zakupach macie gwarantowany procentowy zwrot pieniędzy, który jest zależny od warunków postawionych przez współpracujący z nami sklep internetowy.

A jak działa w praktyce cashback w serwisie Zrabatowani? Robicie zakupy w sklepie internetowym, który jest objęty systemem zwrotu pieniędzy za każdą transakcję. Ważne, żeby zakupy dokonać w przeglądarce z zainstalowaną wtyczką, a sama wtyczka powinna być również aktywna. Wybieracie interesujące Was produkty, a po opłaceniu zamówienia otrzymujecie dodatkowy bonus w postaci procentowego zwrotu za całą sumę transakcji sklepowej. Jeżeli kwota ze zwrotów osiągnie wysokość powyżej 50 złotych, to może ona przejść z konta użytkownika na Wasze osobiste konto bankowe. Cashback w Zrabatowani to bardzo wygodny system rabatowy, który jest niezwykle opłacalny.

Jakie promocje obowiązują w ramach usługi cashback?

Zwrot pieniędzy za zakupy, czyli cashback, jest ograniczony do sklepów internetowych. Jeżeli chcecie skorzystać z tego typu programu rabatowego w sklepach stacjonarnych przy płatności kartą, to najlepiej udać się do swojego banku – część banków proponuje tego typu programy lojalnościowo-oszczędnościowe. Jednak usługa cashback w ramach serwisu Zrabatowani to spore pole do popisu. Od dłuższego czasu współpracujemy z dużymi sieciami sklepów spożywczych, odzieżowych, meblowych i sprzedających RTV i AGD, a wiele z nich oprócz sklepów stacjonarnych prowadzi własne sklepy internetowe. Dlatego przeglądając programy rabatowe w konkretnym sklepie, warto zwrócić uwagę, czy obok opcji zniżki pojawia się też zwrot cashback. Jeżeli tak, to pozostaje tylko uruchomić kod rabatowy, aktywować wtyczkę Zrabatowani, a potem przeskoczyć do konkretnego sklepu internetowego na zakupy.

Serwis Zrabatowani to bardzo przyjazne miejsce dla poszukiwaczy atrakcyjnych ofert promocyjnych, a także osób chcących kupić taniej określony produkt. Współpracujemy z różnorodnymi sieciówkami, operatorami komórkowymi i innymi usługodawcami, którzy codziennie generują tysiące kodów rabatowych zniżkowych oraz oferują opcję cashback. Warto już teraz zainteresować się naszymi propozycjami, dzięki którym zakupy stają się znacznie tańsze oraz przyjemniejsze. Zachęcamy serdecznie do założenia konta w serwisie Zrabatowani – czekają tu na Was atrakcyjne rabaty w Waszych ulubionych sklepach.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj