Black Weekend Z AliExpress na Zrabatowani.pl – 19-21 maja

  • Black Weekend z AliExpress

Przed nami kolejny gorący weekend wielkich zniżek. Tym razem wielbiciele zakupów z Chin mogą liczyć nie tylko na zawrotne promocje, ale przede wszystkim na podwójny cashback i to przez cały Black Weekend!

Black Weekend z AliExpress

Nadchodzący Black Weekend będzie trwał od 19 do 21 maja 2017! Wyjątkowymi promocjami na Zrabatowani,pl objęte zostaną absolutnie wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym AliExspress.

Od kilku lat cieszy się on niesłabnącym zainteresowaniem klientów, którzy nie tylko cenią sobie ciekawe produkty, ale przede wszystkim oczekują wysokiej jakości za niską cenę. Największą zaletą tej marki jest fakt, iż stanowi jeden z największych sklepów wysyłkowych na świecie. Do wyboru klienci mają szeroką gamę produktów, która obejmuje zarówno ubrania, jak i przedmioty codziennego użytku, po super gadżety.

Oczywiście warto zwrócić również uwagę na marki, jakie można tam nabyć. To światowa klasa, która jakość jest nie do podrobienia – Gucci, Chanel, Dior i inne marki! Co więcej, nie tylko można nabyć produkty ze słynnymi logo, ale również zakupić je w znacznie niższej cenie! Dlatego poszukując czegoś wyjątkowego dla siebie, pomysłu na prezent lub po prostu cenisz sobie luksus – warto zajrzeć na AliExpress.

Dodatkowym atutem sklepu jest fakt, iż każdy klient, niezależnie od tego z jakiego miejsca na świecie zamawia, może liczyć na całkowicie darmową dostawę. Warto jednak mieć na uwadze dość długi czas oczekiwania na przesyłkę, z uwagi na odległość, jak również ewentualne opóźnienia podczas dostawy. Niemniej jednak rozbudowany system obsługi klienta to również światowy poziom, dlaczego? Ponieważ każdy klient może zgłosić w razie takiego przypadku, że jego przesyłka nie została dostarczona lub jest niezgodna z opisem. Sprzedający ma obowiązek naprawić swój błąd i przesłać ponownie produkt lub zwrócić jego równowartość.

Podwójny rabat AliExpress

Miła obsługa to jedno, a możliwość zdobycia podwojonego cashback to drugie! Przez cały weekend 19-21 maja na Zrabatowani.pl dokonując zakupów na AliExpress można liczyć na podwojony cashback, który wynosi aż 7,5%! Jest on odkładany do wirtualnego portfela, a po przekroczeniu sumy 50 zł istnieje możliwość wypłacenia tej kwoty lub przeznaczenia jej na kolejne zakupy, w szerokiej gamie sklepów, jakie znajdują się na Zrabatowani.pl.

Szybkie promocje na AliExpress

Jednak to nie koniec specjalnych okazji! Wyjątkowe promocje na AliExpress podczas trwania Black Weekend będą wynosić nie 30%, nie 50%, ale aż 70%! Ta ciesząca miłośników oszczędzania informacja na pewno jest dodatkową zachętą do zakupów. Warto wspomnieć, że AliExpress słynie z i tak niskich cen, jednak wyprzedaże sięgające aż 70% to prawdziwa gradka dla ceniących sobie wysokiej jakości zakupy, za niską cenę.

Warto zatem odwiedzić podczas tego weekendu specjalną zakładkę AliExpress, jaka znajduje się na portalu Zrabatowani.pl, pobrać specjalny kod, a następnie szaleć na wyjątkowych zakupach!

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj