Akcesoria dla mam w korzystnych cenach

  • Akcesoria dla młodych mam

Przyjście na świat dziecka to wielkie wydarzenie w życiu każdego rodzica. Chcąc mu zapewnić jak najlepszy start nierzadko kupujemy bardzo dużo akcesoriów, które wydają się niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. Podpowiadamy jak zatem nie ulec szaleństwu i nie wydać fortuny, a jednocześnie zadbać o siebie w tym wyjątkowym czasie.

Praktyczne i potrzebne akcesoria dziecięce

Oczywiście wychowywanie niemowlaka nie może się w praktyce obyć bez kilku najważniejszych akcesoriów. Takowym jest zdecydowanie wózek. Długie spacery to nie tylko forma aktywności dla rodzica, ale również okazja do tego, by dziecko poznało lepiej świat. Wydatek tego typu jest więc nieunikniony, jednak można zaoszczędzić i w tej kwestii. Najlepszym rozwiązaniem jest kupno wózka, które będzie spełniało dwie funkcje – będzie posiadał zarówno gondolę, jak również możliwe będzie przekształcenie go w wózek spacerowy. W ten sposób, gdy dziecko nieco podrośnie nie będzie koniecznie kupowanie absolutnie nowego wózka, a jedynie przekształcenie dotychczasowego.

Podobne rozwiązanie można zastosować również we własnym domu. Bardzo popularne są łóżeczka, które nie tylko są w pełni bezpieczne dla malucha, ale przede wszystkim są pomysłowe. Gdy w domu jest jeszcze niemowlak miejsce do spania małego dziecka jest podwyższone. Natomiast gdy podrasta i zaczyna siadać lub stawać, górną powierzchnię usuwa się, tworząc w ten sposób bezpieczny i wygodny dla maluszka kojec. Ponadto warto jest szukać takich modeli, które można zabrać bez problemu w podróż. Ich złożenie nie jest skomplikowane, a wszystkie części po złożeniu nie zajmują dużo miejsca w bagażniku. Takie modele można znaleźć w atrakcyjnych cenach na stronie Nodik.

Jak kupować by nie zwariować?

Niestety nie wszystkie akcesoria da się kupić w okazyjnych cenach i przy tym cieszyć się ich wielofunkcyjnością. By zatem nie wydawać bajońskich sum, warto jest mieć na uwadze podczas zakupu, że sprawdzony producent to jedno, jednak płacenie dodatkowej sumy za znaczek danej firmy to drugie. Warto zatem sprawdzać opinie i niezbędne atesty, jednak należy pamiętać, że szczególnie w przypadku tych produktów liczy się jakość wykonania.

Zadbana mama

Kobiety w okresie okołoporodowym niekiedy zapominają o swoich potrzebach. A tymczasem szczególnie w tym okresie powinny pamiętać również o sobie, bo dobrze wyglądająca kobieta, to szczęśliwa kobieta.

Przede wszystkim warto jest zadbać o odpowiednie nawilżenie całego ciała. Dobrej jakości balsam, jaki można znaleźć w Hebe wspomoże prawidłowe rozłożenie wody niwelując cellulit, zapobiegnie powstawaniu zmarszczek, a skóra będzie wyglądała na świetlistą i zdrową.

Warto zadbać również o makijaż – jeśli nie ma się czasu na pełen „pakiet” dobry podkład, korektor oraz tusz do rzęs to zestaw ratunkowy dla każdej młodej mamy.

Włosy warto jest odpowiednio wspomagać odżywkami. Obecnie na rynku nie brakuje produktów, które zostawia się na np. 3 minuty lub rozpryskuje się na suche włosy, dzięki czemu oszczędza się tym samym nie tylko pieniądze, ale i czas.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj