Wspieraj

arrow

Jak pomagać?

Logujesz się

Kupujesz

Przekazujesz prowizję
na fundację

Pomagasz

Pomagam!

Dane fundacji

Fundacja jestem głosem tych, co nie mówią

ul. Karola Miarki 13,
44-203 Rybnik

KRS: 0000570401


Nr konta bankowego: 43 1050 1344 1000 0090 8029 9499

 

Pomagaj zwierzętom razem z nami

Fundacja "Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią" jest owocem miłości do zwierząt i troski o ich los. Wolontariusze tworzą grupę wrażliwych i pomocnych ludzi, którzy swój wolny czas poświęcają działalności na rzecz pomocy i ratowaniu zwierząt.

 

Na pomoc zwierzętom

Fundacja posiada swoją siedzibę w Rybniku, gdzie funkcjonuje od 2015 roku. Organizacja już wcześniej prowadziła swoją działalność i skupiała wokół siebie wszystkich, których celem była pomoc zwierzętom. Wspólnie z Fundacją Mondo Cante z Warszawy prowadziła zbiórki pieniędzy na leczenie i ratowanie zwierząt.

Wolontariusze Fundacji "Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią" robią wszystko, by pomóc potrzebującym zwierzętom. Fundacja nie posiada swojego schroniska ani miejsca, które byłoby azylem dla zwierząt. Swoją działalność prowadzi w domach wolontariuszy i osób biorących pod swoją opiekę zwierzęta potrzebujące schronienia. Fundacja postępuje zgodnie ze Statutem Fundacji i w pełni utożsamia się z Fundacją Non-Profit. Wolontariusze nie otrzymują wynagrodzenia za swoją pracę i nie czerpią z niej stałych dochodów finansowych. Wszystko, co robią, robią z potrzeby serca.

Fundacja "Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią" nie posiada stałych sponsorów, którzy wspieraliby swoimi zasobami finansowymi działalność fundacji. Wolontariusze prowadzą regularne zbiórki pieniędzy i proszą o wsparcie, które pozwoliłoby uratować i pomagać zwierzętom z wypadków, potrzebującym natychmiastowej pomocy weterynaryjnej.

 

W jaki sposób działa fundacja?

Wolontariusze informują, edukują oraz egzekwują przestrzeganie przez ludzi praw zwierząt na podstawie Ustawy o Ochronie Praw Zwierząt. Stają po stronie tych, którzy nie mogą obronić się sami. Na stronie internetowej fundacji dodawane są ogłoszenia informujące o znalezionych zwierzętach, dzięki czemu zyskują one szansę na nowy dom. Fundacja "Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią" pomaga w leczeniu zwierząt po wypadkach, a także tym potrzebującym kastracji lub sterylizacji. Osoby działające w fundacji starają się zrobić wszystko, żeby przeciwdziałać bezdomności zwierząt i znaleźć dla każdego zwierzęcia dobry i ciepły dom. Fundacja edukuje już od najmłodszych lat - organizuje prelekcje na temat ekologii i ochrony praw zwierząt w szkołach i przedszkolach. Kiedy to konieczne kieruje odpowiednie wnioski do organów ścigania o podjęcie czynności związanych z wykryciem i ukaraniem przestępców znęcających się nad zwierzętami.

Na stronie internetowej fundacji pojawią się bieżące informacje o psach i kotach, które czekają na swoich nowych, kochających właścicieli. Wolontariusze pragną spełnić marzenia zwierząt o radosnym życiu u boku nowego właściciela, który będzie potrafił obdarzyć miłością i troską. Fundacja "Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią" nie zostawia także bez pomocy zwierząt dzikich, które nie poradzą sobie bez opieki i leczenia u weterynarza.

Wspieram!

Ile procent serca włożysz w następne zakupy?

Promocje czekają w setkach sklepów!

New Balance

New Balance

darowizna 4.00%

Ucando

Ucando

darowizna 2.00%

Endo

Endo

darowizna 3.00%

Stradivarius

Stradivarius

darowizna 2.50%

E-zebra.pl

E-zebra.pl

darowizna 4.00%

Denley

Denley

darowizna 2.50%

Sephora

Sephora

darowizna 3.20%

Philipiak Milano

Philipiak Milano

darowizna 3.20%

5.10.15.

5.10.15.

darowizna 2.50%

House

House

darowizna 2.50%

Sportowysklep PL

Sportowysklep PL

darowizna 3.00%

Bershka

Bershka

darowizna 2.00%

Flixbus

Flixbus

darowizna 4.80%

Nowa Era

Nowa Era

darowizna 3.00%

Pandora

Pandora

darowizna 4.00%

Chodnik Literacki

Chodnik Literacki

darowizna do 2.30%

Peek&Cloppenburg

Peek&Cloppenburg

darowizna do 1.50%

iParts

iParts

darowizna do 2.00%

Pod Pierzyną

Pod Pierzyną

darowizna do 3.50%

Vobis

Vobis

darowizna do 1.20%

© 2022 | all rights reserved grupa kapitałowa Digitree Group SA