Wspieraj

arrow

Jak pomagać?

Logujesz się

Kupujesz

Przekazujesz prowizję
na fundację

Pomagasz

Pomagam!

Dane fundacji

Fundacja jestem głosem tych, co nie mówią

ul. Karola Miarki 13,
44-203 Rybnik

KRS: 0000570401


Nr konta bankowego: 72 1090 1766 0000 0001 3103 2381

 

Pomagaj zwierzętom razem z nami

Fundacja "Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią" jest owocem miłości do zwierząt i troski o ich los. Wolontariusze tworzą grupę wrażliwych i pomocnych ludzi, którzy swój wolny czas poświęcają działalności na rzecz pomocy i ratowaniu zwierząt.

 

Na pomoc zwierzętom

Fundacja posiada swoją siedzibę w Rybniku, gdzie funkcjonuje od 2015 roku. Organizacja już wcześniej prowadziła swoją działalność i skupiała wokół siebie wszystkich, których celem była pomoc zwierzętom. Wspólnie z Fundacją Mondo Cante z Warszawy prowadziła zbiórki pieniędzy na leczenie i ratowanie zwierząt.

Wolontariusze Fundacji "Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią" robią wszystko, by pomóc potrzebującym zwierzętom. Fundacja nie posiada swojego schroniska ani miejsca, które byłoby azylem dla zwierząt. Swoją działalność prowadzi w domach wolontariuszy i osób biorących pod swoją opiekę zwierzęta potrzebujące schronienia. Fundacja postępuje zgodnie ze Statutem Fundacji i w pełni utożsamia się z Fundacją Non-Profit. Wolontariusze nie otrzymują wynagrodzenia za swoją pracę i nie czerpią z niej stałych dochodów finansowych. Wszystko, co robią, robią z potrzeby serca.

Fundacja "Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią" nie posiada stałych sponsorów, którzy wspieraliby swoimi zasobami finansowymi działalność fundacji. Wolontariusze prowadzą regularne zbiórki pieniędzy i proszą o wsparcie, które pozwoliłoby uratować i pomagać zwierzętom z wypadków, potrzebującym natychmiastowej pomocy weterynaryjnej.

 

W jaki sposób działa fundacja?

Wolontariusze informują, edukują oraz egzekwują przestrzeganie przez ludzi praw zwierząt na podstawie Ustawy o Ochronie Praw Zwierząt. Stają po stronie tych, którzy nie mogą obronić się sami. Na stronie internetowej fundacji dodawane są ogłoszenia informujące o znalezionych zwierzętach, dzięki czemu zyskują one szansę na nowy dom. Fundacja "Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią" pomaga w leczeniu zwierząt po wypadkach, a także tym potrzebującym kastracji lub sterylizacji. Osoby działające w fundacji starają się zrobić wszystko, żeby przeciwdziałać bezdomności zwierząt i znaleźć dla każdego zwierzęcia dobry i ciepły dom. Fundacja edukuje już od najmłodszych lat - organizuje prelekcje na temat ekologii i ochrony praw zwierząt w szkołach i przedszkolach. Kiedy to konieczne kieruje odpowiednie wnioski do organów ścigania o podjęcie czynności związanych z wykryciem i ukaraniem przestępców znęcających się nad zwierzętami.

Na stronie internetowej fundacji pojawią się bieżące informacje o psach i kotach, które czekają na swoich nowych, kochających właścicieli. Wolontariusze pragną spełnić marzenia zwierząt o radosnym życiu u boku nowego właściciela, który będzie potrafił obdarzyć miłością i troską. Fundacja "Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią" nie zostawia także bez pomocy zwierząt dzikich, które nie poradzą sobie bez opieki i leczenia u weterynarza.

Wspieram!

Ile procent serca włożysz w następne zakupy?

Promocje czekają w setkach sklepów!

E-Lady

E-Lady

darowizna 3.50%

Gemre

Gemre

darowizna 5.00%

streetstyle24.pl

streetstyle24.pl

darowizna 3.45%

Nju Mobile

Nju Mobile

darowizna 45.00PLN

Vectra

Vectra

darowizna 6.00PLN

Pioro_co

Pioro_co

darowizna 2.50%

Selectcamp

Selectcamp

darowizna 55.00PLN

NETIA

NETIA

darowizna 18.00PLN

Cholewiński

Cholewiński

darowizna 2.80%

Bikesalon

Bikesalon

darowizna 2.50%

Keko.pl

Keko.pl

darowizna 2.50%

mojbut.pl

mojbut.pl

darowizna 5.40%

Betelli

Betelli

darowizna 3.50%

Pod Pierzyną

Pod Pierzyną

darowizna 3.50%

Chodnik Literacki

Chodnik Literacki

darowizna 2.00%

Alechrzest

Alechrzest

darowizna 2.50%

Max & Mrau

Max & Mrau

darowizna 2.50%

Bardotti.pl

Bardotti.pl

darowizna 3.50%

Dekoracja Domu

Dekoracja Domu

darowizna 3.50%

Visby

Visby

darowizna 2.50%

© 2019 | all rights reserved grupa kapitałowa SARE SA