Zdjęcie sklepu

DaWanda kody rabatowe i promocje

mail powiadom o nowych promocjach

Oceń sklep DaWanda

Ocena 4,56/5

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie DaWanda - Październik 2018

zobacz archiwalne promocje
DaWanda

OFERTA DAWANDA

DaWanda jest portalem sprzedażowym, który specjalizuje się w handlu produktami wykonanymi własnoręcznie – nad made. Po zarejestrowaniu się na portalu internetowym można nabywać interesujące nas przedmioty. Jeśli natomiast jesteś twórcą, masz niepowtarzalną okazję do sprzedaży swoich wyrobów.

Produktami, jakie oferuje platforma DaWanda są ubrania, biżuteria, akcesoria dla dzieci oraz meble i dodatki do wnętrz. Każda z tych rzeczy jest tworzona przez projektantów, z tego też powodu są one oryginalne i unikatowe.

Dla miłośników projektów DIY istnieje specjalna oferta, dzięki której tanio mogą kupić materiały lub półprodukty do swoich projektów.

NISKIE CENY DAWANDA NA ZRABATOWANI.PL

Na stronie internetowej platformy DaWanda istnieje zakładka „Promocje”. Skupia ona wszystkie przedmioty, na które w danym momencie jest zniżka.

Jeżeli jesteś miłośnikiem rękodzieła i chcesz nabyć produkty bezpośrednio od projektantów w obniżonej cenie – wejdź na stronę Zrabatowani.pl, na której możesz śledzić aktualne rabaty tego portalu. – promocje DaWanda.

Dane kontaktowe sklepu

0048 22 160 5392

[email protected]

pl.dawanda.com

FB/DaWandaPL


DaWanda sp. z o.o.
ul. Widok 8
00-023 Warszawa

 

Metody płatności

PayPal  
Przelew bankowy
Kupon DaWandy

Metody dostawy

Kurier