Zdjęcie sklepu

Promocje w sklepie BonPrix

mail powiadom o nowych promocjach

Oceń sklep BonPrix

Ocena 4,46/5

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie BonPrix - Kwiecień 2018

zobacz archiwalne promocje
BonPrix

OFERTA BONPRIX NA ZRABATOWANI.PL

Firma Bonprix jest jedną z największych firm prowadzących sprzedaż wysyłkową na świecie. Działalność marki prowadzona jest głownie terenie krajów Europy w tym, od 1991 roku również w Polsce.

Podstawą sprzedaży oferowanych produktów jest katalog, który dostarczany jest darmowo do domu. Od kilku lat działa również sklep internetowy, umożliwiający zakup towarów ze wszystkich kategorii.

Sklep Bonprix swoje produkty odzieżowe kieruje głównie do kobiet, jednak od jakiegoś czasu możliwy jest również zakup odzieży męskiej oraz dziecięcej. Ponadto osoby kochające stylowe dodatki do wnętrz, znajdą tu szeroki wybór tekstyliów, ozdób i przedmiotów użytkowych.

ZNIŻKI BONPRIX NA ZRABATOWANI.PL

Firma Bonprix kładzie szczególny nacisk na jakość produktów, z jednoczesnym zachowaniem niskich, atrakcyjnych cen. Specjalna zakładka na stronie internetowej pozwala na przeglądanie przecenionych produktów np. wg. kategorii lub cen.

Jeśli jednak chcesz płacić jeszcze mniej za swoje zakupy, wejdź na stronę Zrabatowani.pl i ciesz się zwrotem ich wartości w postaci cashbacku, nawet do 6% - wyprzedaże Bonprix

Dane kontaktowe sklepu

42 649 49 49

[email protected]

www.bonprix.pl

FB/bonprixPL


bonprix Sp. z o.o.
skrytka pocztowa 2020
90-959 Łódź

Metody płatności

MasterCard
VISA
Płatność online (PayU)
Za pobraniem

Metody dostawy

Poczta Polska
Paczkomaty Inpost

Inne promocje w kategorii Moda i biżuteria

PromodAli ExpressOliveMinuta.plUnisonoRiccardoMinty DotMcArthur