Zdjęcie sklepu

Bezpieczna Rodzina promocje i kody rabatowe

Oceń sklep Bezpieczna Rodzina

Ocena 0,00/5

Odbierz 7.70% zwrotu
za zakupy w Bezpieczna Rodzina

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 7.70% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

Nie masz kasy na zakupy? Łap okazje

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Bezpieczna Rodzina - Maj 2020

zobacz archiwalne promocje

57 produktów z nami dodatkowo do 7.70% zwrotu z zakupu

Kamera wewnętrzna BD.08 || FULL HD | WiFi | monitoring domu 24/7 | detekcja ruchu | zdalna ochrona domu | tryb nocny | dwukierunkowa komunikacja głoso
Bezpieczna Rodzina

Zestaw Smart Home PREMIUM
Bezpieczna Rodzina

Kamera Zewnętrzna do Monitoringu Firmy HD WiFi
Bezpieczna Rodzina

Kabel zasilający do urządzeń GJD.03, GJD.06, GJD.07, GJD.08, BS.02
Bezpieczna Rodzina

Zestaw Smart Home PROTECT
Bezpieczna Rodzina

Zaślepka do zegarka GJD.01
Bezpieczna Rodzina

1 2 3 ... 6 arrow
Bezpieczna Rodzina

BezpiecznaRodzina.pl - czyli zwiększ poczucie bezpieczeństwa!

Każdy z nas potrzebuje w codziennym życiu poczucia bezpieczeństwa. Niestety, niektóre sytuacje potrafią skutecznie zmącić spokój – martwimy się o dzieci, naszych dziadków czy psa, a nawet dom, kiedy opuszczamy go na dłuższy czas i udajemy się na wakacje. Dlatego też sklep Bezpieczna Rodzina wychodzi naprzeciw wszystkim osobom, które chcą czuć się bezpiecznie i zapewnić bezpieczeństwo swoim najbliższym – wszystko to dzięki nowoczesnym urządzeniom, które pomogą w wielu rozmaitych sytuacjach.

Sklep Bezpieczna Rodzina to miejsce, w którym zakupisz nowoczesny zegarek lub lokalizator GPS, zainwestujesz w nowoczesny system kamer albo inteligentne czujniki, wykrywające dym lub zagrożenie ze strony osób trzecich. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, a także ogromnej różnorodności asortymentu, można pozyskać najlepsze rozwiązania, które znacząco zwiększają bezpieczeństwo. Liczne promocje i okazje cenowe sklepu Bezpieczna Rodzina, pozwalają zakupić urządzenia w naprawdę atrakcyjnych cenach!

Jak zadbasz o bezpieczeństwo, wybierając sklep Bezpieczna Rodzina?

  • Bezpieczeństwo dziecka, które osiągniesz dzięki nowoczesnym zegarkom typu smartwatch – są to rozwiązania, które nie tylko podają godzinę, ale również umożliwiają wykonywanie połączeń, a także posiadają wbudowany lokalizator GPS. Dzięki temu możesz dokładnie sprawdzać położenie swojego dziecka i tym samym uniknąć rozmaitych sytuacjach, które mogłyby mu zagrażać.
  • Bezpieczeństwo osoby starszej, również w formie zegarka z wbudowanym lokalizatorem, który oczywiście wyglądem będzie dopasowany do użytkownika. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany pulsometr, a w razie niebezpieczeństwa wysyła sygnał SOS.
  • Bezpieczeństwo zwierzaka, dzięki specjalnym lokalizatorom GPS – bardzo niewielkim i wytrzymałym, które pozwolą Ci dowiedzieć się gdzie znajduje się Twój ukochany czworonóg.
  • Bezpieczeństwo domu i firmy, czyli kamery wewnętrzne, zewnętrzne, czujniki oraz zestawy smart home. Dzięki tego typu nowoczesnym rozwiązaniom zyskasz pewność tego, że pozostawiony na okres wakacji dom jest w pełni bezpieczny. Sprawdza się to również w przypadku firmy. Polecamy śledzić dostępne rabaty, które pozwolą kupić tego rodzaju urządzenia o wiele taniej.
  • Bezpieczeństwo samochodu – Bezpieczna Rodzina oferuje też specjalne lokalizatory GPS dla samochodów oraz innych typów pojazdów, więc w razie kradzieży możesz błyskawicznie sprawdzić, jaka jest lokalizacja auta, roweru itd.

Wszystko to sprawia, że Bezpieczna Rodzina jest w stanie zabezpieczyć zarówno osoby prywatne, jak i właścicieli firm. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, a także rozwiązania szyte na miarę potrzeb klienta indywidualnego powodują, że bardzo łatwo znaleźć wśród nich coś dla siebie. I spać spokojnie, niezależnie od tego, czy chcemy ochronić najbliższych czy własny dobytek. Warto sprawdzić też specjalne pakiety, ofertę premium i oczywiście promocje oraz okazje cenowe.

 

Kody rabatowe Bezpieczna Rodzina tylko w Zrabatowani.pl!

Chcąc zaopatrzyć się w urządzenia do ochrony bliskich i mienia ze sklepu Bezpieczna Rodzina, warto skorzystać z odpowiednich okazji cenowych oraz promocji. Najlepiej szukać ich na Zrabatowani.pl, gdzie możesz otrzymać kody promocyjne, kupony rabatowe i rozmaite okazje cenowe, dzięki którym kupisz bezpieczne smartwatche, lokalizatory GPS, kamery lub czujniki dużo taniej. Co więcej – skorzystasz też z usługi cashback, która pozwoli Ci odzyskać część zainwestowanych w urządzenia pieniędzy!

Jeżeli chcesz zyskać rabat, zarejestruj się na Zrabatowani.pl – jest to całkowicie darmowe i nie zajmie Ci wiele czasu!

Dane kontaktowe sklepu

+48 91 887 10 01

[email protected]

www.sklep.bezpiecznarodzina.pl/

FBwww.facebook.com/bezpiecznarodzina/


Locon sp. z o.o.
ul. Tama Pomorzańska 1
70-030 Szczecin

Metody płatności

Przelew
BLIK
Karty płatniczne
Pobranie

Metody dostawy

Kurier DHL
Paczkomaty InPost